Call us toll free:
Top notch Multipurpose WordPress Theme!
Call us toll free:

Táto naša ponuka je vhodná pre vás, ktorí ste sa rozhodli ísť do Ríma možno na poslednú chvíľočku, alebo na vlastnú päsť, či po „vlastnej línií“. Počas Vašich individuálnych potuliek Rímom, môžete využiť i naše pravidelné sprevádzania, ktoré Vám uľahčia orientáciu večným mestom. Rezervujte si zopár hodín Vášho času a spoznajte s nami mesto bez toho, aby ste museli zbytočne listovať v bedekroch.
Sleduje našu pravidelnú ponuku, kde Vám počas jednotlivých sezón umožňujeme absolvovať s nami prechádzky Rímom. Stačí zistiť -kde, kedy a čo sme pre Vás pripravili.
Miesto nášho stretnutia je vybrané tak, aby ste ho ľahko našli a identifikovali, rovnako i náš sprievodca je vždy označený logom CK Vera icon.

Program na rok 2019:

Piatok Sobota Nedeľa Pondelok

Antický Rím

o 9.30

Fontány Ríma

o 9.30

Antický Rím

o 9.30

Fontány Ríma

o 9.30

Vatikán

o 14.45

Kresťanský Rím

o 15.00

Vatikán

o 14.45

Zmena programu vyhradená (týka sa 1. nedele v mesiaci)

Antický Rím –  čas začiatku prehliadky a poradie pamiatok môžu byť prispôsobené disponibilite prednostných vstupov do Kolosea)

Koloseum – Palatín – Fórum Romanum – Kapitol

Vstup do Kolosea, prechádzka bývalým centrom starovekého Ríma so sprievodcom. Uvidíte Rímske fórum, cisársku rezidenciu na Palatíne a Kapitol.
Cena prehliadky: 25,00 €/osoba + vstupné
Cena vstupné (s prednostným vstupom): 16,00€ (dospelí), 11,50 € (zľava, študenti), 4 €  deti do 18 r. Môžete použiť aj Roma Pass.
Dĺžka: 3 hod.
Miesto stretnutia: Piazza Venezia – Pamätník Viktora Emanuela II. (Vittoriano)
Čas stretnutia: v piatok a v nedeľu o 9.30 hod. 

Mapa_Mon_VE_piazza

Fontány Ríma

Španielske schody – Fontána di Trevi – Panteón – Piazza Navona -Anjelsky most a  hrad (externe) – Námestie Sv. Petra vo Vatikáne

Prechádzka historickým centrom Ríma so sprievodcom, ktorý Vám ukáže nielen známe námestia s preslávenými fontánami (Fontána di Trevi, Piazza Navona, či Španielske schody). Zastavíme sa i v Panteóne a prejdeme sa po malebnej Via dei Coronari, prejdeme na druhý breh rieky fotogenickým Anjelskym mostom, na konci ktorého Vás uchváti majestátnosť Anjelskeho hradu a isto ho prekoná naša posledná zástavka – Vatikán s Námestím Sv. Petra.
Cena prehliadky: 30,00 €/osoba
Dĺžka: 3 – 4 hod.
Miesto stretnutia: Piazza di Spagna/Španielske námestie – pod palmami
Čas stretnutia: v sobotu a v pondelok o 9.30 hod. 

mapaPiazzaSpagnaWeb

Vatikán

 Vatikánske múzeá (Sixtínska kaplnka)

Itinerár nielen pre pútnikov. Náš sprievodca Vám pomôže zorientovať sa nielen v spleti vatikánskych skvostov, ale i pochopiť celkovú históriu a význam tohto jedinečného miesta.

Čas stretnutia: sobota a pondelok o 14.45 hod. 
Cena prehliadky: 25,00 €/osoba + vstupné
Cena vstupné (s prednostným vstupom a povinným poplatkom za audiosystém do Vatikánskych múzeí a Baziliky): 26,00€ (dospelí), 17,00 € (deti, študenti)
Dĺžka: 3 hod.
Miesto stretnutia: Vatikánske múzeá – pred Východom (Exit/Uscita)

MapaVatikanMuzeumWeb

Kresťanský Rím
Bazilika Sv. Klementa s podzemím (hrob sv. Cyrila), Sv. Peter v okovách a Michelangelova socha Mojžiša , Bazilika Santa Maria Maggiore

Putovanie po rímskych kostoloch – k hrobu sv. Cyrila do baziliky Sv. Klementa, návšteva pápežskej  baziliky Santa Maria Maggiore, kde sa dozviete o zázračnom augustovom snehu, podľa ktorého sa bazilika tiež nazýva “snežnou”. Privedieme Vás rovnako ku soche Mojžiša od Michelangela, ktorá sa ukrýva v nenápadnom kostole Sv. Petra v okovách (San Pietro in Vincoli).
Cena prehliadky: 20,00 €/osoba + vstupné do podzemia Sv. Klementa
Cena vstupné: 10,00€ (dospelí), 5,00 € (deti do 16. r. bez sprievodu rodičov, študenti do 25 r.), grátis (deti do 16. r. s rodičmi)
Dĺžka: 2 a pol hod.
Miesto stretnutia: pred bazilikou Sv. Klementa (San Clemente)
Čas stretnutia: nedeľa o 15.00 hod.

SanClemente

Ako fungujeme:

Spôsob rezervácia: Váš vybratý itinerár potvrďte e-mailom na: [email protected] alebo sms: +393285430054 (IT) –

najneskôr 24 hodín pred začiatkom prehliadky!!!

Uveďte počet osôb a Vaše meno a telefonický kontakt. Spätne Vám potvrdíme prijatie Vašej rezervácie.
Spôsob platby: pred začatím prehliadky, priamo u sprievodcu
Ako nás spoznáte: Náš sprievodca je označený logom CK Vera icon.

Zmena programu vyhradená (týka sa 1. nedele v mesiaci)