Call us toll free:
Top notch Multipurpose WordPress Theme!
Call us toll free:
20 apr 2015 by In
Naša 4-dňová návšteva Ríma bola úžasná aj vďaka CK Vera Icon.
Keďže sme už vopred vedeli, že chceme v čo najkratšom čase obsiahnuť čo možno najviac, čo toto jedinečné mesto ponúka, ale pritom bez stresov s kvalitnými informáciami v slovenčine, začali sme hľadať na nete aké sú možnosti.
Klikli sme na stránku veraicon.eu (sprievodcavrime.sk) a našli sme možnosť vopred si zarezervovať prehliadku „Antický Rím“ a „Vatikán“ so slovensky hovoriacimi sprievodkyňami.
Cez mail. komunikáciu sme sa veľmi rýchlo dohodli na čase a mieste nami vybraných prehliadok.
V skratke, nedeľná prehliadka: Koloseum-Palatin- Forum Romanum. So skvelou sprievodkyňou Ivankou Kvetánovou sme sa od prvého okamihu cítili veľmi príjemne. Pútavo a veľmi záživne nás doslova vtiahla do čias „slávneho“ Ríma a pohotovo odpovedala na všetky naše otázky.
Sem-tam som postrehla, ako počúvajú sprievodkyňu Ivanku aj ďaľší naši krajania, ktorí o tejto možnosti nevedeli a pracne si listovali vo svojich publikáciach..
Nakoniec sme si v malom sympatickom podniku dali kávičku a ako bonus sme navyše dostali od Ivanky rady a praktické tipy, ktoré nám veľmi pomohli.
V pondelok nás „čakal“ Vatikán a pani sprievodkyňa Veronika, profesionálka na prvý pohľad.
Hneď od začiatku sme vedeli, že sme v tých „správnych rukách“, do Vatikánskych múzeí sme vošli vstupom pre sprievodcov, čo nám ušetrilo veľa času aj energie. Vedomosti, prehľad
 a celkový priebeh prehliadky Vatikánu v podaní pani Veroniky Záborskej nemali chybu.
Kee sme v Ríme ešte neboli a mali sme v úmysle vyskúšať aj výbornú domácu kuchyňu,
opýtali sme sa pani Veroniky, ktorú reštauráciu nám odporúča. Nielen poradila, ale dokonca nám aj zabookovala stol a odporučila konkrétne menu s jedinečným lokálnym jedlom, ktoré chutilo perfektne…
Všetkým naším priateľom a známym možeme len a len odporučiť CK Vera Icon.
Do Ríma sa ešte vrátime a opať ho budeme obdivovať s CK Vera Icon, to vieme určite!
GRAZIE MILLE;)
Eva a Dušan Žibekovci

About the Author:

Sorry, the comment form is closed at this time.