Call us toll free:
Top notch Multipurpose WordPress Theme!
Call us toll free:
12 okt 2018 by In

Podeliť sa s dobrou skúsenosťou v službách je dnes už  celkom bežná vec. Môj zážitok z týždňového pobytu v Ríme by som mohol opísať tak, ako mnohí ďalší, ktorí navštívili Rím a  využili sprievodcovské služby CK Vera Icon. Neurobím tak, lebo by som musel  napísať len to, čo  zažili a  zverejnili stovky návštevníkov Ríma. Napísali výborné recenzie na  perfektnú prácu CK lebo tak to je a tak to určite mnohí zažívali.

 Ja  chcem aby  všetci vedeli, že Veronika Záborská je tá reprezentantka perfekcionizmu, ktorá program návštevy Ríma, ktorú som absolvoval s manželkou ako výlet pri príležitosti mojej sedemdesiatky pripravila,  ale najmä realizovala  profesionálne  tak, že sme chodili po Ríme s pocitom, že nás sprevádza  naša rodinná  priateľka.
A nie len chodili. Pili  kávu, a užívali si rímsku gastronómiu  pri intenzívnom  vnímaní výkladu, ktorý bol rozprávaním príbehov Antického Ríma, či dejín Vatikánu.
Krásny deň a večer pri fontánach s prechádzkami rímskymi uličkami bol  nezabudnuteľným zážitkom, umocňovaný  Veronikiným  prejavom, ktorým robila nádhernou   každú sekundu ktorú sme boli spolu. Odbornosť snúbená s láskou k svojej  profesii bola podporená  prirodzeným šarmom  jej osobnosti, čo bolo nevšedne vzrušujúce aj pri takých témach, aké sme   mali aj pri  poznávaní historického diania v priestore  Colossea. Tu sme  sa zahĺbili až takmer do filozofického vnímania tejto doby a bytia  vtedajších ľudí.
Chôdza po 1900 ročnej  dlažbe, pri pozornom  vnímaní  prejavu našej milej  priateľky, sprievodkyne, bola tiež nevšedným zážitkom.
Do Ríma s Veronikou Záborskou treba prísť a my prídeme opäť. Ďakujeme.

Danka a Vladimír Špánikoví

About the Author:

Sorry, the comment form is closed at this time.